Trek X-Caliber 8 za 5199,00 PLN i X-Caliber 9 za 6799,00PLN (ostatnie sztuki).

Wysokiej klasy hardtail XC dedykowany do wyczynowej i rekreacyjnej jazdy MTB. To najlepsza propozycja w swojej klasie. Szczególną uwagę zwraca stosunek jakości do ceny. W tym modelu znajdziemy wiele niezbędnych elementów, którymi powinien cechować się współczesny rower hardtail: napęd 1×12, sztywna przednia oś, powietrzny amortyzator Rock Shox Judy 100 mm z możliwością blokady, szeroka kierownica i przemyślana geometria.

To idealny wybór dla ambitnych kolarzy górskich, którzy poza codzienną rekreacją chcą mieć w swojej kolekcji rower umożliwiający dynamiczne pokonywanie terenu lub start w maratonach.

Fuel EX 5 w rozmiarze XL – 9999,00 PLN (ostatnie sztuki).

Rower na szlaki full suspension, przygotowany na każde warunki. Z idealnie zestrojonym zawieszenie pod szlaki, napędem 1×12 Shimano, regulowaną sztycą pozwalającą zejść nisko na zjazdach i hydraulicznymi hamulcami tarczowymi Fuel EX 5 to nie tylko wydajny i sprawny rower. To wszechstronna maszyna, która dowiezie Cię wszędzie.

Trek Powerfly FS 19 000,00 PLN. (ostatnie sztuki).

Wspomagany silnikiem Bosch o mocy 250 W (85 Nm) oraz baterią o mocy 500Wh. Przedni widelec SR Suntour XCR 34 o wartości 120 mm, tył SR Suntour Edge R 100 mm, gwarantują płynne pokonywanie górskich szlaków. Możliwość blokady skoku poprawia dynamiczne pokonywanie płaskich sekcji.

Dostępny rozmiar M i L (czerwono-czarny) oraz XL (grafitowo-srebrny). 

Scroll to Top