Trek Fuel EX8 - w każdy teren!

Feul EX to rodzina wszechstronnych górali o zaawansowanej geometrii terenowej. Dzięki charakterystyce All Mountain rower znakomicie wspina się pod górę i śmiało pokonuje odważne singletracki. Zaczynając od zawieszenia – 130 mm z tyłu dzięki Fox Performance Float EVOL, 140 mm z przodu Fox Rythm 34. To idealne wartości umożliwiające dynamiczne pokonywanie górskich szlaków. Wytrzymała i lekka aluminiowa rama wyposażona jest w system KnockBlock zapobiegający zbytniemu skręceniu kierownicy w razie wypadku. Dodatkowo możemy zwiększyć terenowy charakter pracy zawieszenia dzięki systemowi MinoLink.

Pewność prowadzenia w terenie to wytrzymałe i solidne hamulce. W tym modelu znajdziemy czterotłoczkowe hydrauliki działające pewnie zawsze kiedy tego potrzebujemy. Szeroka kierownica, opony i obręcze w połączeniu z kołami mocowanymi na sztywnych osiach, gwarantują pewne połączenie i sprawne pokonywanie przeszkód.

Fuel EX 8 to rower, który idealnie sprawdzi się zarówno w czasie weekendowych wypadów w gronie znajomych jak i w wyczynowych imprezach sportowych. Wszechstronny 12-sto biegowy napęd, będący mieszanką Shimano XT i e*thirteen, idealnie sprawdzi się na podjazdach, umożliwi utrzymanie tempa grupy oraz pozwoli pomknąć w dół na dzikich trasach. To Ty decydujesz gdzie zabierze Cię nowy Trek. W Interower dostępne wiele modeli i rozmiarów (prezentowany Fuel EX8 r. L).

Scroll to Top