Lekki elektryk - Trek Verve+ 1 LT

Trek Verve+ 1 LT to lekki i estetycznie piękny elektryk miejski, który pozwoli dostać się wszędzie gdzie zaplanujemy. Jego masa w r. M to jedynie 19,8 kg. Ten wynik pozwala nie tylko na sprawne pokonywanie dróg, ale również łatwe przenoszenie czy montowanie roweru na bagażniku samochodu. Verve+ 1 LT wyposażono w koła 27,5″ x 2.0″. Zintegrowana bateria o mocy 250 Wh współpracuje z silnikiem Hyena 250 W i 40 Nm. 

Dodatkowo płynność jazdy oferuje 8-śmio biegowy napęd z korbą 42T i kasetą 11-40T. Rama wykonana z lekkiego stopu aluminium Alpha Gold posiada wewnętrzne prowadzenie linek, przewodów i wbudowany akumulator. Znajdziemy w tym modelu również zintegrowane oświetlenie i hydrauliczne hamulce tarczowe. Blokada tylnego koła, błotniki, osłona na łańcuch, bagażnik (zgodny z MIK) to część dodatkowych akcesoriów niezbędnych w rowerze tej klasy.

Trek Verve+ 1 LT dostępny w Interower i gotowy do jazdy testowej. Cena 9 999 zł oraz masa poniżej 20 kg sprawiają, że to znakomita alternatywa dla pozostałych „mieszczuchów” z elektrycznym wspomaganiem. 

Scroll to Top