Trek Domane SL5 gen. 4 UCI- wyczynowa szosa w teren!

Nowy Trek Domane SL5 czwartej generacji to wyczynowy rower szosowy nie bojący się żadnego terenu. Rama została wykonana z karbonu OCLV 500. Dodatkowo sygnowana jest logiem UCI – Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Model ten spełnia standardy dopuszczenia do zawodowego peletonu.

Tylny trójkąt ramy amortyzowany jest dzięki systemowi IsoSpeed. Najnowsza wersja to jeszcze lepiej ukryte linki i pancerze. Szczególnie widać to na przykładzie kokpitu. Ukryte wewnątrz mostka okablowanie nie tylko podnosi estetykę, ale chroni elementy roweru przed otarciami. Domane SL5 oparto na znakomitej grupie Shimano 105 oferującej szeroki zakres zmiany biegów (2 x 11). Hamulce hydraulicznej z tej samej grupy gwarantują niezawodną siłę w każdych warunkach.

Koła Paradigm przystosowane są do systemu bezdętkowego. Możemy tutaj zastosować opony o szerokości do 38c. Domane SL5 to długodystansowy model endurance, który sprawdzi się zarówno na drogach asfaltowych jak i utwardzonych szlakach leśnych i szutrowych. Dzięki dopracowanej geometrii możemy cieszyć się z wielogodzinnego użytkowania zawsze mając do wykorzystania niezawodne elementy osprzętu.

Dostępny model 54 cm. Zapraszamy do jazdy próbnej.


Scroll to Top